O Firmie

Zortea System Polska Sp. z o.o. rozpoczęła swoją działalność w kwietniu 2000 roku. Podstawowym zakresem działalności firmy jest dystrybucja oraz montaż urządzeń techniki grzewczej i chłodniczej.Jesteśmy dystrybutorem urządzeń austriackiej firmy Zortström Systeme Gebäudetechnik. Prowadzimy doradztwo w zakresie projektowania i doboru systemowych rozdzielaczy wody grzewczej i chłodniczej systemu Zort.

Ekologiczna energia

w Twoim domu
Nasi klienci
Nasza oferta skierowana jest zarówno do klientów indywidualnych jak i dużych instytucji. Oferowane rozwiązania pozwolą Państwu zaoszczędzić energię, a także przyczynią się do ochrony środowiska naturalnego.
Każdy klient traktowany jest indywidualnie. Najważniejsze dla nas jest poznanie potrzeb klienta oraz zaoferowanie jak najlepszego rozwiązania, które spełni wszystkie oczekiwania.
Aktualności
Przedstawiamy Państwu hybrydową modelową instalację grzewczą z zastosowaniem gazowej powietrznej absorpcyjnej pompy ciepła firmy ROBUR typ GAHP-A-HT S oraz automatyki firmy SIEMENS.
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą gazowych absorpcyjnych pomp ciepła, wytwornic wody lodowej i kotłów do wodnych instalacji grzewczych firmy ROBUR.
Firma Zortea System Polska jest autoryzowanym partnerem  firmy VIESSMANN w zakresie instalacji solarnych.
Oferta

Oprogramowanie SCADA WEB Application

Autorski program do kontroli i analizy pracy instalacji grzewczej.
scada, oprogramowanie, automatyka, web application
Za pomocą naszego programu mogą Państwo na bieżąco śledzić pracę instalacji grzewczej. Dostęp do aplikacji odbywa się poprzez stronę www zaprojektowaną według Państwa preferencji. Wszystkie parametry wyświetlane są w czasie rzeczywistym.
Zobacz on-line

Zalety programu

Obsługa wielu protokołów komunikacyjnych
Zdalna kontrola i nadzór pracy urządzeń
Odczyt parametrów w czasie rzeczywistym
Wizualizacja parametrów na schemacie
Wykresy umożliwiające dokładną analizę
Informacje o usterkach
Cztery wersje językowe
Indywidualny projekt graficzny

Pomoc techniczna

Jeśli chcecie Państwo dowiedzieć się więcej o sposobie działania programu lub macie problem z obsługą aplikacji prosimy o skontaktowanie się z nami. Odpowiemy na wszystkie pytania związane z działaniem programu.
Telefon: +48 502 316 311
E-mail: biuro@zortea.pl
Fax: 22 737 03 89

Jak działamy?

Rozpoznanie potrzeb klienta
Określenie funkcjonalności programu
Tworzenie automatyki użytkowej
Dodatkowe funkcje na życzenie klienta
Uzgodnienie oprawy graficznej programu
Określenie poziomu dostępu do aplikacji
Testowanie aplikacji
Wdrożenie i szkolenie z obsługi programu

Partnerzy