Oprogramowanie SCADA WEB Application

Autorski program do kontroli i analizy pracy instalacji grzewczej.
Za pomocą naszego programu mogą Państwo na bieżąco śledzić pracę instalacji grzewczej. Dostęp do aplikacji odbywa się poprzez stronę www zaprojektowaną według Państwa preferencji. Wszystkie parametry wyświetlane są w czasie rzeczywistym.

O programie

SCADA Web Application to narzędzie przynoszące wiele korzyści. Przekonaj się jak wiele możesz zyskać dzięki oprogramowaniu tworzonemu od podstaw na indywidualne zamówienie.

>> Dostęp do parametrów pracy instalacji

Wszystkie parametry wyświetlane są w czasie rzeczywistym. Nie ma ograniczeń co do ilości wyświetlanych danych. W ścisłej współpracy z firmą SIEMENS instalacja została wyposażona w nowoczesną dedykowaną automatykę CLIMATIX, która między innymi zintegrowała urządzenia peryferyjne komunikujące się po magistralach LON, Modbus, Canbus, Mbus w jeden spójny system z możliwością zdalnego nadzoru i parametryzacji.

>> Wizualizacja parametrów na schemacie

W celu lepszego zobrazowania pracy instalacji możliwy jest podgląd parametrów pracy instalacji na schemacie. Pola z odczytanymi parametrami umieszczone są w miejscu, gdzie zamontowano czujniki.

>> Wykresy umożliwiające dokładną analizę

Analiza pracy instalacji jeszce nigdy nie była tak prosta. Wystarczy wybrać interesujące nas parametry oraz przedział czasowy i gotowe! System sam wygeneruje wykres, który można powiększać, a jeśli zajdzie taka potrzeba zapisać do pliku PDF w celu poźniejszej prezentacji.
* Wykresy dla naszej instalacji pokazowej dostępne są po zalogowaniu. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać dostęp.

>> Indywidualny projekt graficzny

Wszystkie nasze projekty tworzone są od postaw. Przykładamy dużą wagę do estetyki i wyglądu stron, a oprawa graficzna wykonywana jest według życzenia klientów. Wszelkie uzgodnienia dokonywane są już na etapie projektowania.

Zastosowanie

Program skierowany jest do użytkowników małych i średnich instalacji. Zastosowanie sterowników CLIMATIX firmy Siemens otwiera nowe możliwości przy tworzeniu automatyki budynku. Obszar w jakim mogą być zastosowane sterowniki wraz z oprogramowaniem obejmuje sterowanie:
źródłami wytwarzania ciepła i chłodu
instalacjami dystrybucji ciepła i chłodu
instalacją wentylacji budynku
instalacją wytwarzania C.W.U.
roletami, żaluzjami, oświetleniem...

Technologia

Wszystkie strony internetowe naszego systemu tworzone są w oparciu o technologię ASPX. Dane wyświetlane na stronie zapisywane są do bazy danych MS SQL Server dzięki czemu możliwy jest stały dostęp do historii pracy instalacji.

Wizualizacja

Dostęp do programu odbywa się poprzez przeglądarkę internetową. Dołożyliśmy wszelkich starań, aby strony wyświetlały się prawidłowo we wszystkich popularnych przeglądarkach:

Zalety programu

Obsługa wielu protokołów komunikacyjnych
Zdalna kontrola i nadzór pracy urządzeń
Odczyt parametrów w czasie rzeczywistym
Wizualizacja parametrów na schemacie
Wykresy umożliwiające dokładną analizę
Informacje o usterkach
Cztery wersje językowe
Indywidualny projekt graficzny

Pomoc techniczna

Jeśli chciałbyś dowiedzieć się więcej o sposobie działania programu lub masz problem z obsługą aplikacji skontaktuj się z nami! Odpowiemy na wszystkie Państwa pytania związane z działaniem programu.
Telefon:
+48 502 316 311
 
+48 604 511 954
E-mail:

Jak działamy?

Rozpoznanie potrzeb klienta
Określenie funkcjonalności programu
Tworzenie automatyki użytkowej
Dodatkowe funkcje na życzenie klienta
Uzgodnienie oprawy graficznej programu
Określenie poziomu dostępu do aplikacji
Testowanie aplikacji
Wdrożenie i szkolenie z obsługi programu