Certyfikaty

Nasz firma  posiada szereg certyfikatów i autoryzacji, uprawniających do projektowania instalacji, konserwacji oraz serwisu urządzeń współpracujących z nami producentów. Każdy z certyfikatów jest potwierdzeniem  profesjonalnego podejścia do klienta i oferowanej usługi oraz gwarancją pewnej inwestycji.

Ekologiczna energia

w Twoim domu
Dyplomy i wyróżnienia

Podczas Międzynarodowych Targów Instalacyjnych INSTALACJE na stoisku firmy FLOWAIR odbyła się uroczystość wręczenia nagród w IV edycji konkursu HELIOS. Konkurs skierowany do projektantów instalacji grzewczych, wentylacyjnych oraz chłodniczych ma na celu wyróżnianie i promowanie projektów, które w szczególny sposób charakteryzują się innowacyjnymi, ekologicznymi oraz niestandardowymi rozwiązaniami, wysoką estetyką, a także wykorzystaniem pełnej gamy możliwości urządzeń grzewczych, wentylacyjnych i chłodniczych tworząc standardy nowoczesnego projektowania na europejskim poziomie.
Wieloletnia współpraca z firmą VIESSMANN ma dla nas bardzo duże znaczenie. Przez prawie 10 lat zdobywaliśmy doświadczenie w montażu kotłów, pomp ciepła oraz kolektorów słonecznych, które teraz Państwu przekazujemy w trakcie doradzania oraz montowania urządzeń. Zostaliśmy docenieni za zaangażowanie w popularyzacje odnawialnych źródeł ciepła w Polsce. Nasz projekt instalacji w oparciu o kotły średniej mocy również został nagrodzony dyplomem.
Certyfikaty

Certyfikaty potwierdzające ukończenie szkoleń w fimie Viessmann w zakresie montażu, serwisu i sprzedaży:
Certyfikat uprawniający do sprzedaży, montażu, napraw gwarancyjnych i pogwarancyjnych urządzeń absorpcyjnych ROBUR takich jak:
- wysokosprawne absorpcyjne pompy ciepła zasilane gazem
- absorpcyjne chillery zasilane gazem.
Autoryzacje

Jesteśmy autoryzowanym partnerem firmy VIESSMANN. Od początku naszej współpracy otrzymywaliśmy autoryzacje potwierdzające nasze uprawnienia i doświadczenie w montażu oraz serwisie gwarancyjnym i pogwarancyjnym kotłów stojących do mocy 72kW, kotłów od mocy 80kW: Vitogas, Vitoplex, Vitocrossal, Vitorond oraz kotłów wiszących. W 2009 rozszerzyliśmy naszą współpracę w zakresie montażu i serwisu pomp ciepła. Rok później otrzymaliśmy autoryzację na uruchomienie i serwis instalacji solarnych. Od roku 2012 wykonujemy odbiory techniczne instalacji solarnych.
2002
2003
2005
2006
2007
2008
2009
2010
2011
2012
2013
2014
Oferta
powrót do góry