Partnerzy

Wiemy jak ważna jest współpraca. Wdrażanie nowych rozwiązań oraz zapewnienie usług na najwyższym poziomie nie jest możliwe bez solidnych i wiarygodnych partnerów.
" Klucz do sukcesu, to nie informacje.
To inni ludzie. "
Lee Iacocca

Ekologiczna energia

w Twoim domu
Partnerzy

Firma specjalizuje się w tworzeniu aplikacji webowych oraz programów na urządzenia mobilne, a także integracji systemów informatycznych. Zastosowane rozwiązania pozwalają na możliwie elastyczny rozwój systemu w przyszłości. Management Software zajmuje się również rozbudową oraz strojeniem i optymalizacją już istniejących rozwiązań Web services. Proponowane rozwiązania cechują się skalowalnością, wydajnością, bezpieczeństwem oraz swobodą wymiany informacji pomiędzy różnymi platformami systemowymi.
Założona w 1956 r. firma Robur zajmuje się badaniem, rozwijaniem oraz wytwarzaniem zasilanych gazem (absorpcyjnych) instalacji grzewczych i klimatyzacyjnych. Urządzenia charakteryzują się wysoką wydajnością oraz ograniczonym wpływem na środowisko. Wyjątkową cechą produktów Robur jest wykorzystywanie przez nie odnawialnych zródeł energii, co oznacza, że do atmosfery uwalniane jest mniej zanieczyszczeń, przy zagwarantowanej bardzo wysokiej sprawności.
W ramach aktualnego, kompletnego programu produkcji firma Viessmann oferuje swoim klientom wielostopniowy program urządzeń o mocy od 1,5 do 20 000 KW: stojące i wiszące, konwekcyjne i kondensacyjne kotły grzewcze na olej i gaz oraz systemy wykorzytujące energię odnawialną, a więc pompy ciepła, kolektory słoneczne i kotły grzewcze na biomasę.
Siemens w Polsce to grupa 12 firm produkcyjnych, handlowych i usługowych, powiązanych kapitałowo z macierzystym koncernem Siemensa i reprezentujących różne jego branże. W ofercie firmy znajdują się m.in. rozwiązania w zakresie autmatyki budynków i ciepłownictwa, zintegrowanych systemów zarządzania budynkami, bądź systemów zabezpieczeń i ochrony obiektów.
WILO jest jednym z wiodących producentów pomp i systemów pompowych do instalacji grzewczych, chłodniczych i klimatyzacyjnych oraz zaopatrzenia w wodę i odprowadzania ścieków. Firma dostarcza także kompletne elektroniczne układy rozdzielcze i regulacyjne..
Grupa Flamco skupia się na rozwoju, produkcji i sprzedaży wysokiej jakości urządzeń do instalacji grzewczych, chłodniczych, wentylacyjnych, klimatyzacyjnych oraz wodny użytkowej. W ofercie znajdują się m. in. : podgrzewacze pojemnościowe, zasobniki wody, naczynia wzbiorcze, a także zamocowania do rur i grzejników.
Oferta
powrót do góry

Partnerzy

O Firmie SCADA Oferta Certyfikaty Partnerzy Kontakt